Odwiedź nas w Warszawie

Oddaj się w czułe ręce specjalistek Facegroovin’. Spersonalizowany masaż, ćwiczenia, osobista konsultacja z ułożeniem odmładzającego planu Glow Aging lub kontrola postępów – czekamy na Ciebie w naszym gabinecie na warszawskim Mokotowie. Połączony z niewielką, kameralną salą gimnastyczną pozwoli Ci poczuć się zaopiekowaną od stóp do głów.

Podaruj Voucher dla osoby najbliższej Twojemu sercu

W naszej ofercie posiadamy Vouchery upominkowe do wydruku własnego (które wyślemy Ci na skrzynkę mailową) lub już gotowe, wydrukowane na eleganckim papierze, które odbierzesz w naszym salonie przy Postępu 17B. Podaruj bliskim czas spędzony w rękach specjalistek Facegroovin’ – czas dla siebie w miejscu pełnym dobrej i ciepłej energii to najlepszy prezent!

Napisz do nas na: salon@facegroovin.com

Home of Facegroovin'

Przytulne wnętrze, ciepłe łóżko zabiegowe, otulający zapach i taktowna, wykwalifikowana kadra pozwalają zapomnieć o całym świecie. Tak, to chwila dla Ciebie! Reszta poczeka, a w tym czasie my damy Ci to, czego nie da Ci online – rozluźniający masaż, poradę specjalistki, która dokładnie obejrzy Twoją twarz i posturę, a potem wyjaśni jak zastosować metodę Facegroovin’ w Twoim przypadku.

Nasz gabinet mieści się obok szkoły jogi NAYS. Połącz przyjemności i skorzystaj nie tylko z usług Facegroovin’, ale odwiedź też naszych sąsiadów, by zrelaksować się w najpiękniejszym, butikowym studio jogi w stolicy.

Nie martw się parkowaniem. Zabierz ze sobą bilecik z parkingu podziemnego i zostaw na recepcji, a my rozliczymy go za Ciebie.

Przygotowałyśmy dla Ciebie różne playlisty, ale jeśli wolisz ciszę lub masz swoją ukochaną playlistę gorąco zapraszamy – przejmij nasz głośnik :). To Twój czas.

Cennik znajdziesz na booksy.com!

Pokażemy: jak rozluźniać to, co napięte i jak ćwiczyć to, co nadmiernie rozluźnione. Krok po kroku wprowadzimy Cię w pełną, codzienną rutynę pielęgnacyjną – od stóp do głów! W salonie przygotowaliśmy dla Ciebie: przytulne wnętrze, ciepłe łóżko zabiegowe, otulający zapach, darmowy parking w biurowcu po okazaniu nam bileciku. Tak, to chwila dla Ciebie! Reszta poczeka, a w tym czasie my damy Ci to, czego nie da Ci online – rozluźniający lub intensywny masaż oraz poradę specjalistki, która dokładnie obejrzy Twoją twarz i posturę, a potem wyjaśni jak zastosować metodę Facegroovin’ w Twoim przypadku. 

Pamiętaj, aby przed rezerwacją wizyty zapoznać się z zasadami Fg’ i regulaminem studio – to bardzo ważne dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa!

Read More
Facemoovin' Workout to coś z czym spotkałam się pierwszy raz w życiu. Masaż i ćwiczenia z najlepszą muzą, z najlepszym instruktorem. Jestem w tym, uczestniczę i rozumiem. Na każdym kroku słyszę co robi masażystka i czuję jak moja skóra ożywia się pod jej palcami. Jesteśmy w tym we dwie, wychodzę stamtąd dotleniona i pewna siebie. Kocham!
Read More
Najlepsza kadra, superprzytulne miejsce, piękne zapachy i ręce, które robią cuda. Polecam wszystkim bliskim dziewczynom.
Read More
Moje własne, ratunkowe 1,5 godziny w tygodniu. Wychodzę od dziewczyn jak nowa, z lżejszą głową i zawsze w lepszym humorze.
Read More
Przygodę z Facegroovin' zaczęłam od pakietu masaży, potem wiedziałam już, że jestem gotowa by zacząć ćwiczyć w domu. Teraz łączę masaże z treningami z apki i jestem totalnie zadowolona - znajome nie wierzą, że to nie botoks ;).
Read More
Makover workout to killer. Bywa, że zaboli ale totalnie warto. Nie mówię "nie" botoxom ale to jeszcze nie czas. Na razie naturalne metody, po których wszyscy pytają mnie gdzie się ostrzyknęłam ;))
Read More
Przyszłam do Fg' z nadzieją, że spłycę pierwsze zmarszczki. Wyszłam z kompleksowym programem ratunkowym dla twarzy, pleców i całego ciała. Duuży plus za salę gimnastyczną połączoną z gabinetem. Dziewczyny- robicie cuda!
Read More
Przyszłam do Fg' z nadzieją, że spłycę pierwsze zmarszczki. Wyszłam z kompleksowym programem ratunkowym dla twarzy, pleców i całego ciała. Duuży plus za salę gimnastyczną połączoną z gabinetem. Dziewczyny- robicie cuda!
Previous
Next

Dogodna lokalizacja!

ul. Postępu 17B (Adgar Plaza B)
02-767 Warszawa

Miejsce parkingowe w budynku gabinetu - dla Klientek gabinetu 3 godziny bezpłatnie (prosimy o pobranie bileciku przy wjeździe - po spotkaniu rozliczymy go w recepcji)

Zapisz się już teraz!