Odwiedź nas w Warszawie

Oddaj się w czułe ręce specjalistek Facegroovin'. Spersonalizowany masaż, ćwiczenia, osobista konsultacja z ułożeniem odmładzającego planu Glow Aging lub kontrola postępów - czekamy na Ciebie w naszym gabinecie na warszawskim Mokotowie. Połączony z niewielką, kameralną salą gimnastyczną pozwoli Ci poczuć się zaopiekowaną od stóp do głów. 

Home of Facegroovin'

Przytulne wnętrze, ciepłe łóżko zabiegowe, otulający zapach i taktowna, wykwalifikowana kadra pozwalają zapomnieć o całym świecie. Tak, to chwila dla Ciebie! Reszta poczeka, a w tym czasie my damy Ci to, czego nie da Ci online - rozluźniający masaż, poradę specjalistki, która dokładnie obejrzy Twoją twarz i posturę, a potem wyjaśni jak zastosować metodę Facegroovin’ w Twoim przypadku.
Nasz gabinet mieści się obok szkoły jogi NAYS. Połącz przyjemności i skorzystaj nie tylko z usług Facegroovin’, ale odwiedź też naszych sąsiadów, by zrelaksować się w najpiękniejszym, butikowym studio jogi w stolicy.
Nie martw się parkowaniem. Zabierz ze sobą bilecik z parkingu podziemnego i zostaw na recepcji, a my rozliczymy go za Ciebie.
Przygotowałyśmy dla Ciebie różne playlisty, ale jeśli wolisz ciszę lub masz swoją ukochaną playlistę gorąco zapraszamy - przejmij nasz głośnik :). To Twój czas.

Cennik znajdziesz na booksy.com!

Pokażemy: jak rozluźniać to, co napięte i jak ćwiczyć to, co nadmiernie rozluźnione. Krok po kroku wprowadzimy Cię w pełną, codzienną rutynę pielęgnacyjną - od stóp do głów! W salonie przygotowaliśmy dla Ciebie: przytulne wnętrze, ciepłe łóżko zabiegowe, otulający zapach, darmowy parking w biurowcu po okazaniu nam bileciku. Tak, to chwila dla Ciebie! Reszta poczeka, a w tym czasie my damy Ci to, czego nie da Ci online - rozluźniający lub intensywny masaż oraz poradę specjalistki, która dokładnie obejrzy Twoją twarz i posturę, a potem wyjaśni jak zastosować metodę Facegroovin' w Twoim przypadku. 

Pamiętaj, aby przed rezerwacją wizyty zapoznać się z zasadami Fg' i regulaminem studio - to bardzo ważne dla Twojego komfortu i bezpieczeństwa!

Wykup swój karnet!

od 750 PLN

Regularność czyni cuda. Jeśli chcesz się zmotywować do osiągnięcia efektów, zamiast liczyć, że w wolnej chwili umówisz się na masaż, spraw, by dbanie o siebie stało się priorytetem. Karnet pomaga skorzystać z serii zabiegów w bardzo przyjemnej cenie ;).
KUP KARNET

Wykup voucher!

od 290 PLN

Chcesz podzielić się przyjemnością Facegroovin'? Kup Voucher prezentowy pobierając numer z serwisu Booksy lub stacjonarnie, w salonie - piękny bon w eleganckiej kopercie - a my zajmiemy się zaproszoną przez Ciebie osobą tak, aby był to naprawdę niezapomniany prezent :).
KUP VOUCHER
 • Facemoovin' Workout to coś z czym spotkałam się pierwszy raz w życiu. Masaż i ćwiczenia z najlepszą muzą, z najlepszym instruktorem. Jestem w tym, uczestniczę i rozumiem. Na każdym kroku słyszę co robi masażystka i czuję jak moja skóra ożywia się pod jej palcami. Jesteśmy w tym we dwie, wychodzę stamtąd dotleniona i pewna siebie. Kocham!
  Najlepsza kadra, superprzytulne miejsce, piękne zapachy i ręce, które robią cuda. Polecam wszystkim bliskim dziewczynom.
  Moje własne, ratunkowe 1,5 godziny w tygodniu. Wychodzę od dziewczyn jak nowa, z lżejszą głową i zawsze w lepszym humorze.
 • Przygodę z Facegroovin' zaczęłam od pakietu masaży, potem wiedziałam już, że jestem gotowa by zacząć ćwiczyć w domu. Teraz łączę masaże z treningami z apki i jestem totalnie zadowolona - znajome nie wierzą, że to nie botoks ;).
  Makover workout to killer. Bywa, że zaboli ale totalnie warto. Nie mówię "nie" botoxom ale to jeszcze nie czas. Na razie naturalne metody, po których wszyscy pytają mnie gdzie się ostrzyknęłam ;))
  Przyszłam do Fg' z nadzieją, że spłycę pierwsze zmarszczki. Wyszłam z kompleksowym programem ratunkowym dla twarzy, pleców i całego ciała. Duuży plus za salę gimnastyczną połączoną z gabinetem. Dziewczyny- robicie cuda!
 • Uwolnienie napięć z twarzy wymaga użycia silnych bodźców. Dlatego masaż musi być intensywny.
 • Facemoovin' Workout to coś z czym spotkałam się pierwszy raz w życiu. Masaż i ćwiczenia z najlepszą muzą, z najlepszym instruktorem. Jestem w tym, uczestniczę i rozumiem. Na każdym kroku słyszę co robi masażystka i czuję jak moja skóra ożywia się pod jej palcami. Jesteśmy w tym we dwie, wychodzę stamtąd dotleniona i pewna siebie. Kocham!
 • Najlepsza kadra, superprzytulne miejsce, piękne zapachy i ręce, które robią cuda. Polecam wszystkim bliskim dziewczynom.
 • Moje własne, ratunkowe 1,5 godziny w tygodniu. Wychodzę od dziewczyn jak nowa, z lżejszą głową i zawsze w lepszym humorze.
 • Przygodę z Facegroovin' zaczęłam od pakietu masaży, potem wiedziałam już, że jestem gotowa by zacząć ćwiczyć w domu. Teraz łączę masaże z treningami z apki i jestem totalnie zadowolona - znajome nie wierzą, że to nie botoks ;)
 • Makover workout to killer. Bywa, że zaboli ale totalnie warto. Nie mówię "nie" botoxom ale to jeszcze nie czas. Na razie naturalne metody, po których wszyscy pytają mnie gdzie się ostrzyknęłam ;))
 • Przyszłam do Fg' z nadzieją, że spłycę pierwsze zmarszczki. Wyszłam z kompleksowym programem ratunkowym dla twarzy, pleców i całego ciała. Duuży plus za salę gimnastyczną połączoną z gabinetem. Dziewczyny- robicie cuda!

Dogodna lokalizacja!

ul. Postępu 17B (Adgar Plaza B)
02-676 Warszawa

po g. 17:00 prosimy dzwonić na ochronę
(guzik NAYS na domofonie)
Miejsce parkingowe w budynku gabinetu - dla Klientek gabinetu 3 godziny bezpłatnie (prosimy o pobranie bileciku przy wjeździe - po spotkaniu rozliczymy go w recepcji)

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Facegroovin' i być na bieżąco z naszymi aktualizacjami i nowościami, kliknij w przycisk poniżej i zapisz się na newsletter!


  Zapisz mnie na listę newslettera

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram