Szkolenie Fg' Massage - Warszawa

Poznaj techniki i nowatorską metodę Facegroovin Massage!

Szkolenie Fg' Massage

Fg' Massage to nowatorska metoda oparta na pracy mięśniowo-powięziowej, koncentrująca się na wprowadzaniu w twarzy równowagi mięśniowej za pomocą pracy z całą sylwetką.
Wychodzi ona daleko poza podstawowe techniki manualnej pracy z twarzą wyprowadzając nas do podstaw czyli do pracy z górną częścią kręgosłupa, od której wszystko się zaczyna. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie indywidualnie diagnozować klientki/ów oraz pracować z nimi nad długotrwałymi efektami, głębszymi niż tylko wizualne wypłycenie zmarszczek.
Fg' to nie tylko beauty, to przede wszystkim ulga w bólu i powrót do pełnej równowagi mięśniowej twarzy i górnej części kręgosłupa.

Fg' Massage jest dla Ciebie jeśli czujesz, że:

- chcesz zapoznać się z naszymi technikami pracy z twarzoczaszką,
-tradycyjne protokoły masażu twarzy to dla Ciebie za mało,
-klientki/klienci trafiają na twój fotel nie tylko z powodu zmarszczek ale również zgrzytania, bólu w twarzy, nawykowego zaciskania zębów lub napięciowych bólów głowy
-chciałabyś/chciałbyś móc dobierać techniki do konkretnych potrzeb klientek/ów,
-jesteś gotowy na gruntowne pogłębienie wiedzy o anatomii twarzy i górnych partii kręgosłupa oraz o procesach zaburzających równowagę mięśniową tych okolic

Na szkoleniu dowiemy się

- jak rozpoznawać nadmierne napięcia mięśniowe u konkretnego klienta/klientki,
- jak pracować nad indywidualnymi potrzebami klienta/klientki za pomocą głębokich technik manualnych,
- jak pracować z kształtem twarzy poprzez wprowadzenie w niej stanu równowagi mięśniowej.

 

Fg' Massage ma uczyć jak rozumieć twarzoczaszkę i jej okolice oraz uświadamiać, że kondycja twarzy wynika w prostej linii z kondycji całego kręgosłupa.
Dowiemy się, które miejsca są najbardziej podatne na napięcia, z czego to wynika i jakimi technikami z tymi problemami pracować.
Uczestnik kursu, po jego ukończeniu będzie miał umiejętności doboru konkretnych technik do danej twarzy co uczyni z niego dyplomowanego specjalistę stopnia I w terapii Facegroovin'.

Terapia Facegroovin' skutkuje:

-zdjęciem napięcia z twarzy,
-polepszeniem ukrwienia,
-redukcją stresu,
-redukcją zastojów limfatycznych,
-uwolnieniem od bólu związanego z zaciskaniem zębów i zgrzytaniem
-uwolnieniem od napięciowych bólów głowy
-wprowadzeniem w życie klientki/ta prawidłowych nawyków związanych z higieną kręgosłupa
-poprawą kształtu twarzy,
-uwydatnieniem owalu
-wypłyceniem zmarszczek.

Edyta Maksimowicz

Trener i terapeutka twarzy specjalizująca się w treningu diagnostycznym oraz w diagnostyce problemów napięciowych twarzy. Wiedzę z zakresu treningu, diagnostyki ciała, terapii fizjoterapeutycznych oraz masażu zdobywała na szkoleniach w Polsce i za granicą. Autorka metody Facegroovin'.
Cena szkolenia
cena regularna 2100 zł 990 zł

Najbliższe terminy:

12-13 lutego, godziny 10-18

Grupa docelowa: szkolenie jest skierowane do profesjonalistów pracujących z twarzą i ciałem: masażystów, kosmetyczek, kosmetologów, makijażystek i osób, które chcą pogłębiać swoją wiedzę z zakresu dbania o twarz.

Szkolenie ma charakter kameralny, limit osób:12
Do dyspozycji uczestników : napary herbaciane i przekąski.

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Facegroovin' i być na bieżąco z naszymi aktualizacjami i nowościami, kliknij w przycisk poniżej i zapisz się na newsletter!


    Zapisz mnie na listę newslettera

    [wpml_language_selector_widget]
    magic-wandgraduation-hatdiamond linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram