Media o nas

Sprawdź co o nas piszą media! To bardzo miłe, że ktoś docenia naszą pracę i chce o nas pisać :)!

Top 5: kosmetyczne hity 2021 roku

"Last but definitely not the least! Jedno z najważniejszych odkryć 2021 to salon Facegroovin’. Wykonywane tam protokoły na pograniczu zabiegów estetycznych i terapii napięć w ciele są niesamowite. Owszem, moja wizyta to dość bolesne wspomnienia, ale przede wszystkim uleczone ciało i dusza."
Sprawdź!

Facegroovin – sposób na urodę z misją

"Kosmetyki to nie wszystko. Uroda zaczyna się od prawidłowej postawy i rozluźnienia spiętych mięśni. Facegroovin wie o tym, jak mało kto i walczy o naszą młodość. Sprawdź na czym polega ta nowatorska metoda i co znajdziesz w gabinecie na Warszawskim Mokotowie."
Sprawdź!

Uwolnij ciało od stresu – ruszaj się i masuj

"Czujesz ten ciężar na barkach? Zaciśnięte szczęki? Może nawet obolałe cebulki włosów? To stres daje ci się we znaki. Ten, którego nie dało się wykrzyczeć albo rozładować inaczej. O tym, co zrobić, aby odpuścił i poszedł sobie z ciała precz, rozmawiam z Edytą Maksimowicz, terapeutką twarzy, autorką metody Facegroovin' i trenerką personalną."
Sprawdź!

Zapisz się na newsletter!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Facegroovin' i być na bieżąco z naszymi aktualizacjami i nowościami, kliknij w przycisk poniżej i zapisz się na newsletter!


    Zapisz mnie na listę newslettera

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram