Group workshops?
We can do it!

A decade in training and workshop rooms and thousands of people who participated in classes conducted by Edi.

If you are looking for something special for your team - here we are! Write to us, we will take care of the rest!
edytamaksimowicz@facemovement.pl

Online group sessions

Teambuildings

Away trainings

Eventy

Office massages (Warsaw)

Tailored to your needs

Masaż biurowy

To nie jest masaż, który znamy – to nie łóżko, olejki, zapachy i nastrojowy klimat. W masażu biurowym działamy szybko i skutecznie! Dużą uwagę skupiamy na tym, aby w jak najkrótszym czasie przywrócić ciału witalność, a spiętym od jednostajnej pozycji mięśniom dać uczucie ulgi i błogiego odprężenia. Wiele pełnych skupienia godzin przed komputerem (najczęściej w pozycji siedzącej) naraża nasze ciało na ogrom napięć. Szczególnie narażone są: odcinek szyjny kręgosłupa, klatka piersiowa, kark, ramiona oraz plecy. Hipertonicznie napięte mięśnie i nieprawidłowa pozycja podczas pracy prowadzić mogą w efekcie do pogorszenia koncentracji, zmniejszenia produktywności, a także silnych bólów głowy, drętwienia kończyn oraz zespołu cieśni nadgarstka. Nie chcemy maskować skutków ubocznych pracy przy monitorze – chcemy zwalczać przyczynę, która leży w napiętych mięśniach oraz złej postawie ciała.

Ile czasu trwa sesja masażu biurowego? Masaż trwa około 10-20 minut – tyle bowiem wystarczy, abyście mogli poczuć ulgę i powracającą do Waszego ciała energię. Podczas sesji skupiamy się na “punktach spustowych”, gdzie zbiera się całe napięcie i stres. Uciskanie tych punktów przynosi natychmiastową ulgę i redukuje ból. Oczywiście nie jest to remedium, które jak za dotknięciem magicznej różdżki wyleczy Cię z ciężaru, który dźwigasz od kilku, kilkunastu, czy kilkudziesięciu lat! Z pewnością jednak jest to skuteczny wspomagacz, który przy regularnym stosowaniu przywraca ciału uczucie komfortu, lekkości i napełnia je energią.

Masaż biurowy to bardzo wygodna opcja – nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać, i to my przyjedziemy do Ciebie! Masaż wykonujemy przez ubranie, bez użycia olejków czy kremów. Jeśli w swoim miejscu pracy nie masz pomieszczenia, które moglibyśmy wygospodarować na taką sesję masażu, nic nie szkodzi – na open space odnajdujemy się świetnie! Ma być wygodnie, ekspresowo i z efektem, co (jak uważamy w Facegroovin’) jest największą zaletą masaży biurowych.

Jak często korzystać z masażu biurowego? To zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. Optymalnie – 1-2 razy w tygodniu. Częściej, jeśli w swojej pracy narażeni jesteście na wzmożony stres i przeciążenie psychiczne.

Masaż biurowy to INWESTYCJA. Inwestycja w pracownika, który stoi u podstaw sukcesu.

Sign up now!