Facegroovin' trainings

Fg’ to nowatorska, skuteczna i bezpieczna metoda pracy z mięśniami twarzy oraz z sylwetką. Metoda, które pielęgnuje od wewnątrz, sięgając daleko poza warstwę skóry, aż do powięzi i mięśni. Wychodzi daleko poza podstawowe techniki manualnej pracy z twarzoczaszką, wyprowadzając nas do podstaw, czyli do pracy z górną częścią kręgosłupa, od której wszystko się zaczyna. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie indywidualnie diagnozować klientki/klientów oraz pracować z nimi nad długotrwałymi efektami. Facegroovin’ to przede wszystkim ulga w bólu. To metoda koncentrująca się na wprowadzeniu w twarzy równowagi mięśniowej poprzez techniki masażu, ćwiczenia oraz pracę z sylwetką.

Edyta Maksimowicz

Facegroovin’ Method Creator

Face therapist and massage instructor specializing in diagnostic training and diagnosis of facial tension issues. She mastered her techniques of body diagnostics, physiotherapy, and massage through advanced courses in Poland and abroad.

Fg' Kobido

Dzięki Fg’ Kobido naprawdę zrozumiesz masaż! Zdobędziesz umiejętność dobierania sposobu i głębokości masażu do danego obszaru twarzy i indywidualnych potrzeb Twojego klienta, z łatwością będziesz w stanie rozpoznawać kiedy zastosować techniki modelujące, kiedy rozluźniające a kiedy liftungujące. Dowiesz się także, co odpowiada za powstawanie zmarszczek i bruzd, a zdobytą wiedzę wykorzystasz jako podstawę do zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej.

Fg' Diagnostics

Twoim celem jest zrozumienie, lepsza diagnostyka i pomoc w zwalczaniu napięć mięśniowych w twarzy ?  Ten kurs jest dla Ciebie! Dowiesz się m.in. jak pracować z napięciami i jakie techniki wybierać, jak rozpoznawać i wyrównywać asymetrię twarzy, a także w jaki sposób wprowadzić równowagę mięśniową w twarzy. To doskonała opcja przed przystąpieniem do zabiegów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej!

Fg' Workout

Chcesz nauczyć się łączenia technik masażu z ćwiczeniami twarzy i dowiedzieć się kiedy stosować masaż, a kiedy ćwiczenie, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby Klienta? Chcesz poznać najskuteczniejsze ćwiczenia oraz wykonywać modelujące, rozluźniające i liftingujące techniki masażu twarzy? Zapraszamy Cię na ten kurs! 

Dlaczego warto zapisać się na nasze szkolenia?

Nasze szkolenia to jedyna na rynku metoda, która łączy masaż twarzy, ćwiczenia oraz pracę z sylwetką w jeden protokół. Czyni to z nas metodę kompletną, jeśli chodzi o naturalną formę anty-aging.

Dodatkowo, i przede wszystkim, metoda Fg’ nie uczy konkretnej sekwencji ruchów, ale uczy rozumienia twarzy, szyi i góry pleców – jak ich wzajemne relacje wpływają na to, co dzieje się na twarzy w postaci napięć, zmarszczek i bruzd.

Szkolenia Facegroovin’ mają charakter kameralny – organizowane są w małych, maksymalnie 12 osobowych grupach – dla korzyści uczestników.

Zapraszamy!

Sign up now!