Szkolenia Facegroovin'

Fg’ to nowatorska, skuteczna i bezpieczna metoda pracy z mięśniami twarzy oraz z sylwetką. Metoda, które pielęgnuje od wewnątrz, sięgając daleko poza warstwę skóry, aż do powięzi i mięśni. Wychodzi daleko poza podstawowe techniki manualnej pracy z twarzoczaszką, wyprowadzając nas do podstaw, czyli do pracy z górną częścią kręgosłupa, od której wszystko się zaczyna. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie indywidualnie diagnozować klientki/klientów oraz pracować z nimi nad długotrwałymi efektami. Facegroovin’ to przede wszystkim ulga w bólu. To metoda koncentrująca się na wprowadzeniu w twarzy równowagi mięśniowej poprzez techniki masażu, ćwiczenia oraz pracę z sylwetką.

Edyta Maksimowicz

Autorka metody Facegroovin’

Trenerka i terapeutka twarzy specjalizująca się w treningu diagnostycznym oraz diagnostyce problemów napięciowych twarzy. Wiedzę z zakresu treningu, diagnostyki ciała, terapii fizjoterapeutycznych oraz masażu zdobywała na szkoleniach w Polsce i za granicą.

Fg' Kobido

Dzięki Fg’ Kobido naprawdę zrozumiesz masaż! Zdobędziesz umiejętność dobierania sposobu i głębokości masażu do danego obszaru twarzy i indywidualnych potrzeb Twojego klienta, z łatwością będziesz w stanie rozpoznawać kiedy zastosować techniki modelujące, kiedy rozluźniające a kiedy liftungujące. Dowiesz się także, co odpowiada za powstawanie zmarszczek i bruzd, a zdobytą wiedzę wykorzystasz jako podstawę do zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej.

Fg' Diagnostics

Twoim celem jest zrozumienie, lepsza diagnostyka i pomoc w zwalczaniu napięć mięśniowych w twarzy ?  Ten kurs jest dla Ciebie! Dowiesz się m.in. jak pracować z napięciami i jakie techniki wybierać, jak rozpoznawać i wyrównywać asymetrię twarzy, a także w jaki sposób wprowadzić równowagę mięśniową w twarzy. To doskonała opcja przed przystąpieniem do zabiegów z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej!

Fg' Workout

Chcesz nauczyć się łączenia technik masażu z ćwiczeniami twarzy i dowiedzieć się kiedy stosować masaż, a kiedy ćwiczenie, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby Klienta? Chcesz poznać najskuteczniejsze ćwiczenia oraz wykonywać modelujące, rozluźniające i liftingujące techniki masażu twarzy? Zapraszamy Cię na ten kurs! 

Dlaczego warto zapisać się na nasze szkolenia?

Nasze szkolenia to jedyna na rynku metoda, która łączy masaż twarzy, ćwiczenia oraz pracę z sylwetką w jeden protokół. Czyni to z nas metodę kompletną, jeśli chodzi o naturalną formę anty-aging.

Dodatkowo, i przede wszystkim, metoda Fg’ nie uczy konkretnej sekwencji ruchów, ale uczy rozumienia twarzy, szyi i góry pleców – jak ich wzajemne relacje wpływają na to, co dzieje się na twarzy w postaci napięć, zmarszczek i bruzd.

Szkolenia Facegroovin’ mają charakter kameralny – organizowane są w małych, maksymalnie 12 osobowych grupach – dla korzyści uczestników.

Zapraszamy!

Zapisz się już teraz!