Salon masażu twarzy Facegroovin’ w Warszawie!

Spis treści

Ćwiczysz z apką i widzisz pierwsze postępy. Czy może być jeszcze lepiej? Może!

Facegroovin’ to nie tylko apka. Autorką naszej metody jest trenerka i terapeutka twarzy Edyta Maksimowicz. Opracowała ona autorską formułę odmładzającego masażu twarzy. Czy chodzi nam o kobido? Nie do końca – Facegroovin’ to coś więcej!

W naszym warszawskim gabinecie czeka na Ciebie zespół niesamowitych masażystek i terapeutek twarzy Facegroovin’, szkolonych indywidualnie przez Edytę – masterkę metody. Czerpiemy z tego, co w klasycznym masażu kobido najlepsze, ale dokładamy wisienkę na torcie, indywidualnie dostosowując protokół masażu do każdego klienta, czyli dobierając ruchy i techniki do potrzeb tej konkretnej twarzy. Krótko mówiąc – Facegroovin’ nie jest powtarzanym protokołem, jest to masaż przygotowany specjalnie dla Ciebie, dopasowany do Twoich potrzeb. Stąd jego spektakularne efekty, o których przeczytasz w opiniach salonu w aplikacji Booksy lub na Instagramie: facegroovinpolska.

Każdorazowo przed rozpoczęciem masażu decydujemy w jaki sposób, na jakim obszarze, i z którą tkanką należy pracować – czy potrzebujemy zmniejszyć zbyt rozbudowaną przez mięśnie żuchwę, ujędrnić i poprawić napięcie skóry albo ukształtować manualnie owal twarzy, a może wszystko naraz? Diagnozujemy napięcia w twarzy, patrzymy na jej kształt oraz potrzeby skóry i dobieramy idealne ruchy, które pozwolą osiągnąć cele określone przez klienta we współpracy z masażystką.

Odzyskaj równowagę mięśniową swojej twarzy!

Metoda Fg’ ma na celu zbudowanie równowagi mięśniowej twarzy i rozluźnienie nadmiernie napiętych mięśni, poprawę asymetrii twarzy, lifting i wymodelowanie jej owalu, wygładzenie zmarszczek i bruzd oraz poprawę krążenia. Dzięki indywidualnie dobranym technikom częstym efektem dodatkowym jest także redukcja napięciowych bólów głowy oraz zmniejszenie, wynikającego często z bruksizmu, dyskomfortu w obrębie żuchwy.

Zarezerwuj wizytę w gabinecie Facegroovin’ za pośrednictwem Booksy. Istnieje możliwość wykupienia Bonu Upominkowego na masaż.

Gabinet Masażu Facegroovin’

ul. Postępu 17B

02-676 Warszawa (Mokotów)

tel: +48790618818

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się już teraz!